Gwiazdy

Chylińska szykuje się do powrotu do pracy!

  A A A

fot. Teodor Klepczynski / newspix.pl

Ostatnie dni przed powrotem na scenę Agnieszka Chylińska spędza z dziećmi, pięciomiesięczną córką Esterką oraz pięcioletnim synkiem Ryszardem.

Po urodzeniu córki Esterki (26 grudnia 2010 r.) Agnieszka Chylińska zniknęła z życia publicznego, by całkowicie poświęcić się macierzyństwu. Córka gwiazdy ma już prawie pięć miesięcy. Wokalistka powoli przygotowuje się więc do powrotu do pracy.

Jak dowiedziały się „Gwiazdy”, tuż po świętach wielkanocnych artystka miała podpisać kontrakt na udział w kolejnej, czwartej już edycji show „Mam talent!”, gdzie zasiada w jury. Zniecierpliwieni fani gwiazdy nie będą jednak musieli czekać aż do września, by spotkać się ze swoją idolką. Już w czerwcu Agnieszka wznawia koncertowanie w całym kraju. – Mamy już kilka zakontraktowanych występów. Podjęłyśmy jednak decyzję, że ten rok będzie wyjątkowo spokojny zawodowo – mówi nam agentka gwiazdy Joanna Ziędalska-Komosińska.

Ponieważ urlop macierzyński Agnieszki się kończy, piosenkarka stara się wykorzystać ostatnie wolne dni, by spędzić jak najwięcej czasu z córką Esterką i jej starszym bratem Ryszardem. Zanim jednak wróci do pracy, czeka ją dodatkowo bardzo ważna uroczystość rodzinna. 16 maja synek Agnieszki obchodzić będzie piąte urodziny!

Jak udało się nam dowiedzieć, artystka podjęła też decyzję, że będzie zabierała córkę na nagrania „Mam talent!” i wszystkie koncerty. – Agnieszka chce mieć ją blisko siebie. W opiece nad małą w trakcie pracy pomagać jej będzie zaufana osoba – zdradza nam koleżanka gwiazdy. Syn artystki, który chodzi już do przedszkola, zostanie pod opieką taty.

Polecamy w wydaniu internetowym Fakt.pl: Górniak lepiej bez Majki!
oceń
1
0
Podziel się
 

Opinie

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

magazyny

dzienniki

Internet

Internet

Internet

Usługi

Wyszukiwanie wiadomości z konkretnego dnia

Poprzedni miesiąc Następny miesiąc Lipiec 2015
pn wt śr cz pt sb nd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2